Vizesiz Seyahat Edebileceğiniz 3 Balayı Rotası

0
495

Vizesiz Seyahat edebileceğiniz 3 Balayı Rotası

Sevdiğiniz insanla birlikte her zaman hayalini kurduğunuz romantik bir tatil yapmak için vizesiz ülkeleri sizler için araştırdım.

Maldivler

Genel olarak herkesin bildiği bir yer olan Maldivler 1000 den fazla adadan oluşan adeta yeryüzündeki cennet dedikleri, ince kum taneleri ve denizin içindeki meşhur bungalov evleri ile ün salmış romantizim merkezi olmuş maldivler balayı için güzel bir ülke.

Bahamalar

Haritalarda, Bahama Milletler Topluluğu olarak bilinen amerika ülkeleri’nden birisidir. Mükemmel bir balayı rotası olan keyifli ve vizesiz gidilebilen turlar arasında yer alıyor. Sevdiğiniz kişi ile birlikte eşsiz unutulmayacak bir tatil yapmak istiyorsanız doğru bi yerdesiniz.

Andorra

Dünya’nın en küçük ülkelerinden birisi olan Andorra Prensliği Fransa ve İspanya arasında kalmış küçük bir ülke Pirene dağları eteklerinde bulunan çiftler için romantik bir tatil ülkesidir. Yıllık ortalama 14 milyon turist ağırlayan minik sevimli bir ülkedir. Yazları sıcak ve aşırı nemli şekilde kışları ise soğuk ve kar yağışlı kayak yapmak için de güzel bi yer yazı ayrı kışı ayrı güzel.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here