Ucuz Konaklama Yapmanızı Sağlayacak Uygulamalar

0
440

Ucuz Konaklama Yapmanızı Sağlayacak Uygulamalar

Hostel, otel, ev kiralama hatta ücretsiz konaklama fırsatları da bulabileceğiniz bu uygulamalar ile konaklama yeri bulmanızı kolaylaştıracak uygulamalardan bazıları.

1. Couchsurfing

İnternet üzerinde faaliyet gösteren uluslararası bir misafir perverlik servisi olan Couchsurfing, ( Koltuk ) dünyanın en popüler konaklama uygulamalarından birisidir. Ücretsiz konaklama imkanı bulacağınız bu uygulama ile hem farklı kültürler ile tanışıyor ve seyahatinizi daha uygun bir bütçe ile sürdürebilmenizi sağlatıyor.

2. Hostel

Oldukça cazip işletmelerden birisi olan hosteller, yeni nasil konaklama sistemleri arasında popüler olanlardan birisidir. Bu uygulamadan aradığınız kriterleri seçerek, kendinize uygun hostelleri incelemeye başlayabilirsiniz.

3. Airbnb

AirBnB (Android, iOS), dünyanın dört bir yanından kişilerin kendi ev veya odalarını kiralayıp otel odasından daha rahat bi konaklama sağlayan yeni dostlar edinme şansıda sağlayan bu uygulama ile rahat bir konaklama sağlayabilirsiniz.

4. Booking

Dünyanın farklı ülkelerindeki otellerin, fiyat karşılaştırması yaparak en uygun fiyat sunarak uygun fiyatlara konaklama imkanı sağlıyor. Booking üzerinden erken rezervasyon yaparak daha uygun fiyatları yakalamanız mümkün olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here