Türkiye’nin En İyi Et Restoranları

0
599

Türk mutfaklarının olmazsa olmaz lezzetlerinden en başta gelen etin en iyisi nerede yenir. İstabul’da son zamanlarda ard arda açılan steakhouse kasapların modern tarzda sunumları ile Et’e tekrardan can vermesi modern menüler sunması ile lezzetli ve kaliteli yemeğin adresi olmaya başladı. Merak ediyorsanız listemizde Türkiye’deki et restoranlarını sizler için araştırdık.

 

1-Günaydın Et Kasap & Steakhouse
Sundukları üstün hizmet kalitesi ve profesyonel deneyleri ile birçok kişi tarafından tercih mekanı olan “Günaydın Et Kasap” eşsiz lezzetlere ev sahipliği yapıyor. İlk hizmet verdiği günden bu güne özel spesiyallerden birisi olan ve özel üretimleri arasında yer alan “Et sushi” “kemik suyu shot” ve “Etten pasta” ile ilgi gören bu mekan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
Adres: Büyükhanlı Plaza Dikilitaş Mahallesi Üzengi Sokak No:8 Beşiktaş / İstanbul
Telefon: Tel: 0212 304 14 00
Çalışma Saatleri: 11:00 – 23:00
Websitesi: http://www.gunaydinet.com
Günaydın Et Kasap & Steakhouse

2-Nusr-Et Steakhouse
Et konusunda Bir çok ülkede çalışıp deneyim kazanan Nusret Gökçe, Etlerin sergilendiği bölüm arkasındaki açık mutfakta hazırlanan tüm siparişleri dilerseniz izleyebilir fotograf ve video çekebilirsiniz.
Şu anda Et deyince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Nusr-et sosyetelerin’de gözbebeği durumundadır.
En iddialı spesiyallerden bazıları şu şekilde Kuzu kafes, küşneme ve lokum yer alıyor. Bunlar menüdeki sadece birkaçı, haftasonları oldukça mekanda yer bulmak zor olduğunu belirteyim.
Adres: Nispetiye Caddesi No:87 Etiler, Beşiktaş / İstanbul
Telefon: 0212 358 30 22
Çalışma Saatleri: 12:00 – 24:00
Websitesi: http://www.nusr-et.com.tr

Nusr-et SteakHouse

3-Gürkan Şef SteakHouse
Mekanın tamamı ahşap malzemelerden oluşan dekorasyonuyla sade bir şıklık sergileyen bu mekan, hazırladıkları etlerinin kalitesiyle ve tatları ile beğeni toplayan steakhouse restoranlar arasında. Kendilerine has isimleri olan et bu mekan menülerinde Gürkan Şef Vals ve Gürkan Şef Şato’yu gittiğiniz zaman kesinlikle denemeniz gereken lezzetlerden birisi. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışıyla gelen müşterilerini ağırlayan bu mekan steakhouse akla ilk gelen mekanlardan birisi oluyor.
Adres: Teşvikiye Mahallesi Vali Konağı Caddesi 96/A Nişantaşı ŞİŞLİ/İSTANBUL
Telefon: Tel: 0 212 291 58 25
Çalışma Saatleri: 12:00 – 23:00
Websitesi: http://www.gurkansefsteakhouse.com

Gürkan Şef SteakHouse

4-Virginia Angus Steakhouse
Eminönü’nde birkaç yıldır hizmet veren mekan turistlerinde genel gözde makanlarından birisi olan virginia Angus steakhouse, Kendilerine ait çiftliklerde yetiştirdikleri hayvanların etleri ile sunum yapan mekan özel spesiyal olarak hazırladıkları hamburgerleri ile damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor.
Adres: Uzunçarşı cad. No: 136, Mercan / Eminönü
Telefon: 0212 528 38 08
Çalışma Saatleri: 11.50 – 21.00
Websitesi: http://www.virginiaangus.com.tr/

Virginia Angus Steakhouse

5-Beş Bıçak Steak House
Beylikdüzü ’nde mekanın dış görseli ile başlayan ve aynı görselin iç dekorasyona da yansıdığını görebiliyoruz. Kahve tonlarında kullanılan görsel mekana ayrı bir görsel hava katmış. Mekandaki profesyonel sunumlar ve hizmet gerçekten çok başarılı.
Etlerin lezzetleri bir yana yapılan şovlar için dahi bu mekan ziyaret edilebilir. Mekanın et seçimindeki başarısı gerçekten lezzetlerden anlaşılıyor.
Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mh. Nazım Hikmet Blv. No:84-B / 177 Beylikdüzü, İSTANBUL
Telefon: 0212 852 30 03
Çalışma Saatleri: 11:30 – 23:30
Websitesi: http://www.besbicak.com/tr/

Beş Bıçak Steakhouse

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here