400 Genç İle Gençlik Otobüsü Macerası

0
1060
genclik-otobusu-macerasi/

400 Genç İle Gençlik Otobüsü Macerası

Gençlik Otobüsü ile 400 Genç Hayallerini Gerçekleştirecek
MCD Gençlik Ajansı ve MCD Gençlik Kulübü tarafından Gençlik Otobüsü projesi 2010 yılında 51 gencin katılımı ile Avrupa’nın 12 ülkesine kültürel gezi ile gerçekleşmiştir. Her sene hızlı bir şekilde büyüyen ve 8.si düzenlenen Gençlik Otobüsü Projesine bu yıl 32 bin tekil başvuru geldi. Seçilen 400 genç ile birlikte mükemmel bir keşfe çıkacaklar. 23 günde Avrupa ’nın 15 ülkesi ve 24 şehrini Gençlik Otobüsü ile gezme şansını yakalayacaklar.
Bu projenin amacı Gençlere ücretsiz olarak Avrupa ‘yı gezme fırsatını sunmak ve aynı zamanda onlara vizyon kazandırmak ve ufuklarını genişletmek amacıyla oluşturulmuştur.
Gençlik Otobüsü projesine katılımı tamamen ücretsizdir.Bu projeye seçilen gençlerden hiçbir şekilde ücret talep edilmez.

Erbakan Malkoç & Maksut Coşkun Dokunulmaz

Bu Gençlik Otobüsü Macerası nedir ?

Bu projeye katılanlar asla kaybeden taraf olmuyor. Çünkü bu projeye başvuran her bir gencin hayatında nasıl bir etki bırakabilir diye düşünülmüş. Nasıl mı?
“Projeye başvuran her genci önemsiyorlar.”
Bu yıl farklı bir Konsept ile projeye başvuran 32 bin gençten ön elemeleri geçen 2.000 genç İstanbul ’daki önde gelen Siyasetçi ve İş adamlarıyla buluşturdurdular. Projenin genel koordinatörü Maksut Coşkun Dokunulmaz, amaçlarının gençlerin hayatına artılar katarak onları iş dünyasına daha donanımlı olmaya hazırlamak olduklarını açıkladı.

Mustafa Sarıgül

Bu yıl Gençlik Otobüsünün gideceği ülke ve şehirler ?

Ankara – İstanbul – Bulgaristan – Sofya – Romanya – Bükreş – Maceristan – Budapeşte – Avusturya – Viyana – Almanya – Füssen – Çek Cumhuriyeti – Prag – Berlin – Hollanda – Amsterdam – Belçika – Brüksel – Fransa – Paris – İspanya – Barselona – Cannes – Nice – Monaco – Monte carlo – İtalya – Venedik – Pisa – Floransa – Vatikan – Roma – Bari – Yunanistan – İgoumenitsai – Selanik – İpsala – Türkiye – İstanbul

MCD Gençlik Otobüsü

Gençlik Otobüsüne nasıl ulaşabilirsiniz?

Websitesi: www.genclikotobusu.com

Gençlik Otobüsü Projesi’nde ücretsiz Avrupa turu ve diğer fırsatlardan faydalanmak ve Gençlik Otobüsü Genç Kart sahibi olmak için

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Sosyal Medya Adresleri:
www.facebook.com/genclikotobusu
www.twitter.com/genclikotobusu
www.instagram.com/genclikotobusu

Saygılarımla Tolga Çapacı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here