2017 Yılının En İyi Gurme Blogları

0
1702

2017 Yılının En İyi Gurme Blogları

Hem Geziyorlar hem mükemmel lezzetlerle buluşuyorlar. Yüz binlerce’de takipçilerine buluştukları lezzetleri anlatıyorlar. Bunların klasik gurmelerden farkları ise, zamanın ruhuna ve hızına uygun bir şekilde yaşamaları. Bazı günlerle onlarca yere gidip onlarca gönderi paylaşıyorlar.

Biz bu listeyi oluştururken değerlendirmesini nasıl yaptık ?

Öncelik yeme-içme adına (gurme) bloggerları ele aldık.
Son zamanlarda oldukça sık takip ettiğimiz yemek blogları, bizim için en önemli kriteri blog sayfalarının güncel olmasıydı.
İnstagram’daki aktifliklerinide göz önüne aldık.
Benim’de severek takip ettiğim olan bloglar var tabii.

“2017 Yılının En İyi 10 Gurme Blog Sitesi ”

www.tadindaseyahat.com  

Şimdiye kadar ( 40 )tan fazla ülkeyi seyahat eden Gürhan Kara, gezdiği yerlerdeki deneyimini ve farklı tatları sitesi üzerinden paylaşıyor.

www.gurmex.com 

2015 yılında hizmete açılan blog sitesi gıda yeme-içme üzerine kaliteli, ve özgün içerikler üretmeye başlamıştır.

www.oburcan.com

Çalıştığı şirketin iş seyahatlerinde gittiği yörelerin yemeklerini yiyerek ve bunu sadece yeme ile kalmayıp bir de kendisine bir blog sitesi kurdu o zamandan beri yediği tüm lezzetleri paylaşmaya devam ediyor.

www.loplopculer.com

Gezdikleri yerlerde Yurtiçi’nde ve Yurdışı’ndaki şehirlerde oralara ait yöresel yemekler hakkında bilgi paylaşıyorlar şu anda yurtdışında yaşıyorlar.

www.cemkarakus.com 

Halen daha bir şirkende yönetici olarak çalışan ama il bulduğu zamanı seyahat etmek ile harcayan birisi. Sinema, Müzik, ve Fotograf onun vazgeçilmezleri. Gezdiği yerlerdeki tatdığı lezzetleri blog sayfasında bulabilirsinz.

www.lezzetkasifleri.com

Anadolunun benzersiz lezzetlerini şehir şehir araştırıp ve bu lezzetlerini, tadıp bizler ile paylaşıyorlar.

www.harbiyiyorum.com

Salih Seçkin Sevinç tarafından 2009 yılında kurulan ve Türkiye’nin bağımsız bir Yeme-İçme blog sitesidir. Gezerek yiyen ve yidiklerini kaliteli bir şekilde kendine özgün içeriklerini sevdikleri ile buluşturuyor.

www.gurmegezgin.com

İş yaşamında edindiği bilgi birikimini gurmegezgin.com markası ile birleştirerek yeni bir konsept yaratan, yediği içtiği tüm lezzetleri takipçilerime aktarmaya devam ediyor.

www.beyazyakaligurme.com

Namı değer beyaz yakalı gurme Yemek seyahat ve Şarap üzerine keşfetmeye devamediyor.

www.fahrigediz.com

Türk yemeklerinin kültürlerinden ve tatlarından vazgeçemeyen yeme-içme üzerine kaliteli, ve özgün içerikler üretiyor

KAPADOKYA – FLAMİN MARVELLOUS

Yeme-içme ( GURME ) blogları diye burada bir liste hazırlamış olsak da, listede ismi olmayan ve bu yazıyı okuyan blog yazarlarımızın da yorum kısmına bloglarının isimlerini ve linklerini bırakarak bu çalışmaya davet ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here